Stop Cyberprzemocy

camgoleniow@gmail.com

Stop Cyberprzemocy

Wirtualny świat, to rzeczywistość od której nie uciekniemy, a w której funkcjonują nie tylko dorośli, ale także dzieci. Dzieci są zafascynowane światem mediów społecznościowych, gier, filmów, a także postawione przed koniecznością nauki zdalnej, spędzają przed ekranami telefonów i komputerów bardzo wiele czasu.

Wirtualny, cyfrowy świat, w którym istnieje wiele perspektyw to także świat w którym na dziecko czyha bardzo wiele niebezpieczeństw. To uzależnienia behawioralne, pornografia, przemoc, narażenie na drastyczne treści ale także poważne problemy ze zdrowiem psychicznym a także i fizycznym.

W niniejszej broszurze chcemy przedstawić zagrożenia dla dzieci i młodzieży związane z rzeczywistością ON-LINE, jak ustrzec się przed niebezpieczeństwem a także jakich błędów nie popełniać, by nie stać się ofiarą cyberprzemocy.

Jednocześnie bardzo ważnym jest, aby opracowanie dotarło do jak największej liczby osób – Państwa koleżanek, kolegów, znajomych po to, aby ustrzec przed negatywnymi konsekwencjami Internetu jak największą liczbę dzieci i by móc wspólnie rozwiązywać problemy.

Cała broszura dostępna jest pod tym linkiem: http://www.cam.org.pl/2022/09/20/stop-cyberprzemocy/

Zapraszamy do zapoznania się z publikacją!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *