Baby Care RealityWorks (R) w Placówce Wsparcia Dziennego w Osinie

camgoleniow@gmail.com

Baby Care RealityWorks (R) w Placówce Wsparcia Dziennego w Osinie

Stowarzyszenie Centrum Animacji Młodzieży realizuje projekt dofinansowany przez Województwo Zachodniopomorskie pt. “Dobry Początek – podnoszenie kompetencji wychowawczych z wykorzystaniem symulatorów niemowląt”.
Symulatory to zaawansowane technologicznie “niemowlaki” które trzeba przewijać, karmić i sprawować opiekę jak nad prawdziwym maluszkiem, dbając by nasz “niemowlak” się nie rozchorował 
Odwiedziliśmy Placówkę Wsparcia Dziennego w Osinie, prowadzoną przez Stowarzyszenie Akademia Wspierania Inicjatyw Społecznych z Nowogardu, gdzie młodzi ludzie mieli okazję zapoznać się nie tylko z naszymi symulatorami, ale także przymierzyć kamizelkę imitującą ciążę i poczuć się przez chwile jak przyszła mama  Po zajęciach podczas których wprowadziliśmy w cele projektu i zapoznaliśmy z symulatorami, kilkoro starszych wychowanków placówki podjęło się wyzwania sprawowania opieki nad “dzieciątkiem” już samodzielnie przez dłuższy okres czasu.
Zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych spotkań z młodzieżą, gdzie będziemy uczyć nie tylko w jaki sposób sprawować opiekę nad niemowlęciem, ale także uczyć odpowiedzialnego startu w dorosłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *