Podnosimy kompetencje cyfrowe w Stepnicy!

camgoleniow@gmail.com

Podnosimy kompetencje cyfrowe w Stepnicy!

Na terenie Gminy Stepnica trwają szkolenia z podnoszenia kompetencji cyfrowych mieszkańców powyżej 25 roku życia. W ramach spotkań poruszamy takie tematy jak “Kultura w Sieci”, “Rodzic w Internecie” czy “Działam w sieciach społecznościowych”. Cieszy nas bardzo duże zainteresowanie mieszkańców a w szczególności rodziców, którzy w obawie przed ponownym zdalnym nauczaniem chcą podnieść swój zakres wiedzy z zakresu Internetu czy komputera. Szkolenia to także okazja do spotkania się, porozmawiania i wymiany pomysłów na przyszłe działania. Dla nas, Stowarzyszenia, to także możliwość poznania nowych ludzi, ich pomysłów i planów.
Wielką przyjemność nam sprawia jak na naszych szkoleniach widzimy osoby starsze, które wydawałoby się są “na bakier” z cyfryzacją. Cieszy nas wielka chęć do nauki tych osób, co świadczy o zapotrzebowaniu na działania związane z podnoszeniem kompetencji cyfrowych. Dlatego gorąco zapraszamy do kontaktu osoby, które chciałyby przełamywać bariery związane z obsługą komputera 🙂
“Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *