Młodzieżowe Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości i Kariery

camgoleniow@gmail.com

Informacja o projekcie

Niniejsze zadanie polega na utworzeniu i prowadzeniu „Młodzieżowego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości i Kariery” które będzie świadczyć usługi dla mieszkańców Powiatu goleniowskiego w wieku 15 do 29 lat, polegające na wspieraniu w organizacji i realizacji rozwoju kompetencji zarówno miękkich jak i twardych młodzieży związanych z rozwojem zainteresowań i przedsiębiorczości. Utworzone “Młodzieżowe Centrum…” ma wychodzić naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania w zakresie przedsiębiorczości i samozatrudnienia w rożnych obszarach, jednakże brakuje im umiejętności organizacyjnych czy finansów na realizację celów. Zadanie ma rozpoznawać potrzeby młodych ludzi w wieku 15 do 29 lat, organizować dla nich kursy, szkolenia czy warsztaty zgodne z ich zainteresowaniami oraz wskazywać możliwości przekształcania swoich zainteresowań w działalność gospodarczą. Centrum udzielać będzie także poradnictwa w zakresie dofinansowań na rozpoczęcie działalności gospodarczej zarówno ze środków Powiatowych Urzędów Pracy jak i dofinansowań w ramach projektów unijnych i rządowych, udzielać będzie informacji o możliwości zrealizowania bezpłatnych kursów czy studiów. W razie potrzeby, udzielane zostanie wsparcie realizowane przez Koordynatora Wsparcia, np. w napisaniu wniosku o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej czy wniosku o dofinansowanie kursu lub szkolenia.


REALIZOWANE DZIAŁANIA W RAMACH PROJEKTU


BEZPŁATNY WARSZTAT ANIMACJI DZIECIĘCYCH

Jesteś pomiędzy 15 a 29 rokiem życia? Chciałbyś pracować z dziećmi i nauczyć się malowania buzi, jak organizować i prowadzić zabawy z chustą klanza, jak animować dzieci podczas imprez plenerowych i podczas rodzinnych uroczystości. A może jesteś wychowawcą kolonijnym i chcesz poszerzyć swoje umiejętności dotyczące gier i zabaw grupowych oraz rodzinnych?

Kiedy: 10 czerwiec 2023 godz. 11.00

Gdzie: Centrum Animacji Młodzieży ul. Matejki 3c, Goleniów

Zgłoszenia pod numerem tel. Katarzyna Dubicka: tel. 785 691 669

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Warsztaty dla uczniów, studentów, osób niepracujących lub planujących otworzyć własna działalność gospodarczą!

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o udziale w warsztatach!

Zapraszamy

Podczas spotkania dowiesz się:

  • gdzie otrzymasz dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej,
  • porozmawiasz na temat kosztów prowadzenia działalności,
  • uzyskasz informacje o programach pomocowych
  • dowiesz się jak zacząc stawiać pierwsze kroki we własnym biznesie


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Jesteś zainteresowany udziałem w projekcie “Młodzieżowe Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości i Kariery”? Chciałbyś wziąć udział w oferowanych przez nas formach wsparcia? Możesz skontaktować się z nami za pomocą naszego formularza i napisz jaka działalność Cię interesuje którą chciałbyś poznać i rozwijać się w kierunku w celu jej otworzenia.


    Galeria Zdjęć


    Galeria zdjęć w przygotowaniu.