“ANTIDOTUM”

camgoleniow@gmail.com

“ANTIDOTUM”

Ponad 600 tysięcy złotych Stowarzyszenie Centrum Animacji Młodzieży otrzyma w najbliższym czasie na utworzenie Placówki Wsparcia Dziennego w siedzibie CAM. W ramach zadania planujemy w najbliższych miesiącach i latach wyremontować całą siedzibę Stowarzyszenia i stworzyć miejsce gdzie dzieci i młodzież pod opieką specjalistów będą nie tylko wyrównywać swoje szanse edukacyjne ale także twórczo spędzać czas. Nasz Projekt “ANTIDOTUM” znalazł się na 7 miejscu listy projektów wybranych do dofinansowania w ramach Działania 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym – Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 w ramach konkursu nr: RPZP.07.06.00-IP.02-32-K64/20 z dnia 1.04.2020 r.
Jest to już drugi nasz projekt który znalazł uznanie Komisji Oceniającej. Pierwszy – utworzenie “GOL – Goleniowskiego Ośrodka Lokalnego” skierowany jest do młodzieży mającej trudności w znalezieniu się na rynku pracy i wymagającej wsparcia w usamodzielnianiu.
Przed nami remont siedziby Stowarzyszenia, a po Nowym Roku ruszamy z ofertą dla wszystkich dzieciaków i młodzieży z Goleniowa i okolic 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *