Wakacyjne turnieje

camgoleniow@gmail.com

Wakacyjne turnieje

Wakacyjne turnieje sportowe cieszą się dużym zainteresowaniem. W minioną sobotę na terenie Zespołu Boisk Sportowych przy ulicy Szkolnej w Goleniowie odbyły się kolejne zajęcia wakacyjne na sportowo. Uczestnicy zdecydowali, że dziś ponownie królować wśród gier będzie piłka nożna. Zawodnicy podzieleni zostali na trzy zespoły w grupie młodszej i dwa zespoły w grupie starszej. W grupie młodszej pierwsze miejsce zajęli zawodnicy z drużyny FC Malinki, druga lokata przypadła drużynie ACE Pajace i trzecia zespołowi: Bez Nazwy. Podkreślić należy, że rywalizacja była bardzo wyrównana, ponieważ każdy zespół zdobył po jednym zwycięstwie i o kolejności zajętego miejsca w klasyfikacji końcowej zdecydował stosunek zdobytych do straconych goli.
W grupie starszej zgłosiły się tylko dwa zespoły: FC Łysy z Kombii i FC Zmoraki, które rozegrały między sobą mecz składający się z trzech spotkań. Po pierwszym spotkaniu padł remis 3:3, w drugim meczu minimalną przewagę mieli zawodnicy FC Łysy z Kombi wygrywając 6:5, a w końcowym efekcie wynik meczu rozstrzygnięty został na korzyść drużyny FC Zmoraki, którzy wygrali cały mecz 11:6.
Po rozgrywkach piłkarskich przyszedł czas na wyłonienie króla rzutów karnych. Bezkonkurencyjny w tej zabawie jest Kamil Szwed, który ponownie zaskoczył wszystkich uczestników swoją skutecznością. Drugie miejsce zdobył Nikodem Leszczyński, który jednym trafieniem przegrał z Kamilem. Obaj piłkarze otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Na wszystkich uczestników zajęć wakacyjnych czekały na zakończenie medale ufundowane przez partnera imprezy sportowej – OSIR Goleniów oraz liczne słodkości.
W kolejną sobotę ponownie od godziny 11.00 widzimy się na Orliku przy ulicy Szkolnej. Już dziś zapraszamy na kolejne Wakacyjne Turnieje Sportowe.
Wakacyjne Turnieje Sportowe organizowane przez Stowarzyszenie Centrum Animacji Młodzieży w Goleniowie współfinansowane są przez Gminę Goleniów w ramach projektu “Wakacje 2020”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *